ДАВЕДАЧНАЯ ІНФАРМАЦЫЯ

Адрас: 222161, г. Жодзіна, вул. 40 год Кастрычніка, 7

E-mail: zhodik@zhodino.gov.by
(для дзелавой перапіскі)

Прыёмная - «гарачая лінія»:
+375 (1775) 4-87-33

Факс: +375 (1775) 4-80-55

Рэгістрацыя дзелавой перапіскі:
+375 (1775) 4-89-83

Адзіны тэлефонны нумар даведачнай службы «адно акно»:
142

Выборы 2020

Постоянные комиссии

 ПОСТОЯННЫЕ КОМИССИИ ЖОДИНСКОГО ГОРОДСКОГО СОВЕТА ДЕПУТАТОВ ХХVIII СОЗЫВА
Мандатная комиссия по организации работы Совета, управлению и депутатской этике  
1. Карпенко Ирина Владимировна, председатель комиссии Скорининский избирательный округ № 18
2. Барановский  Михаил Васильевич Советский избирательный округ № 7
3. Коблова Нина Алексеевна Рокоссовский избирательный округ № 24
4. Навроцкая Татьяна Петровна Судобовский избирательный округ № 2
5. Шабуня Анна Владимировна Магистральный избирательный округ № 26
6. Шершнева Татьяна Анатольевна Магистральный октябрьский избирательный округ № 27
7. Федечко Геннадий Николаевич Московский избирательный округ № 3
Комиссия по бюджетно-экономическим вопросам и внешнеэкономическим связям  
1. Будько Александр Викентьевич, председатель комиссии Жодинский избирательный округ № 20  
2. Бубелев Виталий Александрович Центральный избирательный округ № 10
3. Ермоленко Кирилл Михайлович Новый центральный избирательный округ № 23
4. Кузина Ольга Дмитриевна Октябрьский центральный избирательный округ № 34
5. Халецкий Сергей Александрович Советский армейский избирательный округ № 8
6. Швед Валерий Николаевич Кузнечный избирательный округ № 4
7. Щурок Александр Валерьевич Октябрьский избирательный округ № 33
Комиссия по промышленности, торговле, транспорту, услугам населению, связи, строительству и жилищно-коммунальному хозяйству  
1. Мытько Александр Васильевич, председатель комиссии Куприяновский избирательный округ № 1  
2. Арутюнян Артем Георгиевич Мартовский  избирательный округ № 31
3. Бравый  Сергей Александрович Фабричный свитанковский избирательный округ № 36
4. Дубовский Геннадий Владимирович Строительный избирательный округ № 12
5. Зубко Сергей Владимирович Строительный молодежный избирательный округ № 13
6. Карпуть Светлана Аркадьевна Фабричный избирательный округ № 35
7. Мурадов Анар Алиевич Молодежный кузнечный избирательный округ № 38
8. Слабухо Сергей Николаевич Сухогрядский избирательный округ № 30
Комиссия по вопросам развития социальной сферы и экологии  
1. Коновалов Сергей Владимирович председатель Калиновский избирательный округ № 16
2. Инфарович Виталий Анатольевич Тимирязевский избирательный округ № 15
3. Кисляк Инна Валерьевна Новый избирательный округ № 22
4. Сушко Наталья Михайловна Автозаводской избирательный округ № 9
5. Курбанова Людмила Викторовна Гагаринский избирательный округ №28
6. Лобан Евгений Николаевич Кузнечный территориальный избирательный округ № 5
7. Титова  Ирина Владимировна Мартовский славянский избирательный округ № 32    
Комиссия по вопросам законности и правопорядка  
1. Клещенок Александр Федотович, председатель комиссии Фрунзенский избирательный округ № 6  
2. Артамонов  Антон Анатольевич Гагаринский школьный избирательный округ № 29
3. Былицкий Виталий Валерьевич Минский избирательный округ № 14
4. Семенец Сергей Вячеславович Рокоссовский западный избирательный округ № 25
5. Тюльманков Сергей Валерьевич Скорининский логойский избирательный округ № 19
6. Шарый Алексей Юрьевич Молодежный избирательный округ № 37
7. Яскевич Дмитрий Витальевич Научный избирательный округ № 17

 

Апошняя змена 16.04.20